Kaňk B : Miskovice 1:5

14.10.2013 09:44

V neděli vyjeli Miskovičtí na hřiště tabulkového souseda, který měl v tu chvíli o dva body více. Miskovický manažer Bartík si pohrál se sestavou a každému hráči v tomto utkání post skvěle padl, hosté předvedli nejlepší jarní výkon a jejich hra snesla přísná měřítka. Z kraje utkání si oba týmy vyměnily po dvou šancích, v dalším průběhu utkání se šance přičítaly výhradně hostím. V prvním poločase zazářil hlavně Chvála, když po přihrávce Dilianova otevřel skóre a po 10min přidal po přihrávce Kopáčka S. dálší branku ze samostatného úniku. To domácí vystrašilo a proto sáhli ke dvěma střídáním už po 25min hry a vyměnili celou pravou stranu. Ani to nezastavilo hosty, Chvála nastřelil po standardní situaci břevno, Štěpán už měl více štěstí a po zaváhání obrany se hnal téměř od poloviny hřiště na osamoceného brankáře domácích, kterému nedal šanci.

Ve druhém poločase sáhly oba týmy ke střídání, domácí nasadili další borce z A mužstva a hosté pozměnili posty některých hráčů. Po několika nesprávně odmávaných postaveních mimo hru domácím pomezním, na které už ani hlavní rozhodčí v následující hře nereflektoval mohli hosté definitivně rozhodnout, místo toho se po ostřejších zákrocích domácích a zlepšené hře začal hrát nervózní a vyhecovaný zápas, který vyústil ve sporně nařízený pokutový kop, který se štěstím proměnil nejlepší hráč domácích na hřišti Kopecký 1:3.  Tlak domácích nadále trval a v klíčovém zákroku chytil Strbík střelu Horkému. Rozhodující branku následně vstřelil Štěpán. Režii hry opět převzali hosté a ke vstřelení branky měli blízko Podolák nebo Kruliš M., který si pohrál s obranou a donutil fanoušky k bouřlivému potlesku. Tečku v zápase učinil Chvála, který dokonal hattrick, zřejmě si neuvědomil, že ho to bude stát nemalý peníz do klubové kasy.

Kaňk B : Miskovice 1:5 (0:3) Kopecký p.k. : Chvála 3, Štěpán 2