Do třetice všeho dobrého, Křesetice : Miskovice 2:3

07.04.2015 10:35

Třetí vzájemné utkání v průběhu měsíce spolu sehrála mužstva domácích Křesetic a hostů z Miskovic. Poslední zkušenost byla dokonce jen týden stará, to když vzájemným utkáním vyplnili herní pauzu, Křesetice vyhráli 4:0 a dalo by se říci, že se týmy už neměli čím překvapit. Do utkání lépe vstoupili hosté, nebezpečný byl především Štěpán, který se zastřeloval a nezužitkoval i dobré pasy od spoluhráčů. První branku však nakonec vstřelil, když si naběhl středem a křižnou střelou vzduchem propálil domácího gólmana. První varování od domácích přišlo ve 30min, konkrétně Šafránek pálil opravdu tvrdě, ale i jeho umístěnou střelu dokázal bravurně zlikvidovat Strbík. Vyrovnání přišlo ještě do poločasu, v malém vápně byl přistrčen při hlavičkovém souboji hostující kapitán Krejza, míč se proto dostal k Barenčíkovi a ten k tyči srovnal na 1:1.

Ve druhém poločase opět začali lépe hosté, prosadil se Štěpán a gól vstřelil i nejlepší hráč na hřišti, Bohouňovský, když si pohrál s domácím obráncem a střelu uklidil přesně k tyči 1:3. Místo toho, aby se utkání v poklidu dohrálo, dala hostující obrana prostor J.Francovi pro opakovanou střelu a ten se předvedl domácím fanouškům opravdu krásnou střelou do šibenice. Domácí se tlačili do útoku a hosté využívali otevřené obrany, když se však neujala žádná z jejich šancí, skončilo utkání 2:3.

Křesetice B : Miskovice 2:3 (1:1)

Barenčík, Franc : Štěpán 2, Bohouňovský