dokonalý obrat

24.04.2017 16:41

Velice špatný vstup do utkání mělo mužstvo domácích Miskovic, po dvaceti minutách hry bylo skóre 0:3, když nedorozumění v obraně postupně využili Ďoubal, Spáčil J. a opět Ďoubal. Nesouhra byla mimo jiné zapříčiněná změnou na brankářském postu, kdy za zraněného Strbíka musel nastoupit Bachtík, vypadnutím stabilního levého obránce Herouta, kvůli červené kartě v předchozím utkání a také vlažným přístupem domácích borců. Jiskru naděje na obrat přinesla akce staronového muže na hřišti, do útoku se postavil Najbrt, který svým centrem nalezl Štěpána, ten po zaváhání brankáře Dostála snížil na 1:3. Důležitou branku do poločasu vstřelil po rohovém kopu Podolák, když svou tvrdou ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě, skvělou práci před brankou prokázal Vlach.

Ve druhém poločase se hráči Sedlce přestali věnovat hře a spíše se zaměřovali na diskuze s rozhodčím či protihráči. K přezkoumání zdravotního stavu, především zraku, by se měli dostavit Ďoubal s J. Spáčilem, kteří každý zákrok viděli naprosto rozdílně, než zbytek aktérů a rozhodčí. Vyrovnání zařídil Najbrt, když zakončil hezkou akci domácích střelou k tyči.  Po faulu na domácího hráče Jan Spáčil zakopl nesportovně balón, nebyl rozhodčím napomenut či potrestán, postaral se o to Chvála se Štěpánem fotbalově. Sražená střele hostující zdí se dostala až ke Štěpánovi, který po opětovném zaváhání brankáře Dostála dokonal obrat na 4:3. O pět minut později ukázal svůj blikanec J. Poul, zezadu zajel do Chvály bez snahy hrát míč a viděl nekompromisně červenou kartu. V ten moment mu život zachránili Podolák se Štěpánem, kteří  horkotěžko udrželi kapitána domácích Chválu před odvetnou akcí, kterou by zmařil jeden lidský život a oslabil své mužstvo. Pojistku mohli přidat Kruliš O. či Kruliš M., ale ti by dnes branku nevstřelili, ani kdyby se hrál další zápas.

Miskovice : Sedlec B 4:3 (2:3)