Kačina : Miskovice

28.05.2015 10:08

K sobotnímu zápasu přijela spousta fanoušků hostí a nestačila se divit, jaká sestava vyběhla na hrací plochu. Do brány se postavil opět veterán Václav Kopáček a mnohaletá jednička mezi tyčemi, Petr Strbík, který se po tří zápasové stopce vrátil do sestavy, navlékl kapitánskou pásku a postavil se do středu záložní řady. V obraně se už ve druhém zápase ukázal Chvála, do zálohy se posunul Najbrt a do útoku se propracoval Dilianov, místo absentujícího Štěpána, kterému tímto gratulujeme k důležité životní události. Utkání začalo zostra, v obrovské šanci se objevil Kruliš O., ale míč z brankové čáry vykopl domácí obránce. V další šanci ho skvěle vysunul Strbík, Kruliš přiťukl Dilianovi, který udělal kličku brankáři, ale dopadl stejně jako v předchozím útoku Kruliš. Následky si ovšem odnesl domácí gólman a musel střídat. Hosty mohly neproměněné šance mrzet, neboť se do dvou dobrých příležitostí dostali domácí, ale Kopáček předvedl skvělé zákroky a svůj tým podržel. S přibývajícím časem se hra vyrovnala a hrálo se bez velkých šancí, do poločasu se ovšem jedna gólovka urodila, Podolák krásně uvolnil Bohouňovského a ten svou slabší nohou uklidil míč k tyči.

Ve druhém poločase se hrálo bez velkých šancí, hosté nedokázali to nejdůležitější, dát dobrou finální přihrávku a tak ani s přispěním silného větru nedokázali ohrozit domácího gólmana. Až  v 80min mohl definitivně rozhodnout Dilianov, který se řítil od poloviny hřiště sám na brankáře nikým nestíhaný, ale trefil pouze tyč. Utkání proto skončilo nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Kačina : Miskovice 0:1 (0:1)