Malešov "AB" : Miskovice

01.10.2012 10:59

Malešovským se zřejmě nelíbilo postavení „B“ týmu v tabulce, kdy se skóre 4:22 zaujímali předposlední místo, proto „B“ tým doplnili o hráče „A“ čka jako Radila, Kalfiřta, Krásenského atd. K jejich radosti navíc přijelo pouze 10hráčů Miskovic, cíl hostů byl proto jasný, nebýt okresu pro smích, jako se to stalo právě Malešovu při prohře 11:1 ve třetím kole s Malínem „B“ a nedostat velký příděl.

Vše ale nasvědčovalo opaku, hned od první minuty se domácí tlačili do útoku, v hlavách měli svou početní převahu a chtěli rozhodnout o osudu utkání co nejdříve. Jako malé varování jim mohl sloužit fakt, že Miskovice dokázali v loňské sezóně i v 9-ti porazit 2:6 Nové Dvory. Malešov ale nenechal nikoho na pochybách, že si jde pro jasné 3body. Už v 5min se po ostrém balónu z levé strany trefuje Vostrý. Přesto byl trenér domácích nespokojený, nelíbilo se mu pokrytí hráčů hostů a při neustálém křičení „kurva hrajte vždyť je jich jen 10“ „motivoval“ své hráče. Po chybě gólmana Strbíka z 13min už na světelné tabuli svítil výsledek 0:2. Malešov zlomil poslední naděje hostů a začalo se hrát pouze o skóre. To navýšil po standardce a několika tečích Mrňák. Čtvrtý gól hostů dal Kalfiřt, který se trefil i v okresním přeboru o den dříve do sítě Vrdů. Ve druhém poločase domácí spálili několik slušných šancí, jejich hru táhl dobře hrající Radil. Pátý gól přišel opět po ostrém balónu ze strany, Bohouňovský dobře zasáhl ale ke smůle hostů si pro volný balón doběhl Krásenský a ze 2m do prázdné brány skóroval. Miskovice si za druhý poločas vypracovali pouze dvě větší příležitosti, to když Chvála utekl obráncům a tesně přestřelil branku a při srandardce, kterou nekompromisně poslal přes stojící zeď k tyči 5:1. Posledním zápisem do utkání se uvedl Radil, který dostal žlutou kartu. Následně byl rázně okřiknut domácím trenérem, ať ubere a nedostane dálší žlutou kartu, která by znamenala komlikaci pro jeho dálší start v utkání v Okresním přeboru.

Malešov B : Miskovice

5 :1 (4:0) Vostrý, Vlček, J. Mrňák, Kalfiřt, Krásenský – Chvála