Miskovice : Močovice

19.05.2015 12:03

Teprve druhou porážku za nula bodů si v sezóně připsali fotbalisté z Močovic, navíc pro ně v nevhodnou dobu, v případě výhry by se na 24h dostali na první místo tabulky a vystřídali dosud suverénní Nepoměřice. Domácí však zabojovali a vráli se do bojů o špičku tabulky. V zápase, který začal o hodinu později kvůli časové kolizi s hokejem, začali domácí v hodně kombinované sestavě s novým „brankářem“ Václavem Kopáčkem a celou pravou stranou sestavy bojácně, do velkých šancí se dostali hosté, ale nedokázali trefit ani odkrytou bránu z malého vápna, míče dobře rozděloval Procházka a zdálo se, že bude otázkou času, než domácí obrana inkasuje. Klíčový vzdušný souboj po rohovém kopu podstoupil Kruliš O. s Olivou a tak se na druhé straně střelou připomněl Štěpán, dvakrát nebezpečně hlavičkoval Podolák, ale hostující gólman čaroval a když už na střelu nedosáhl, Kruliš O. nastřelil pouze tyč a tak skončil poločas 0:0.

Ve druhém poločase přišla rychlá branka, Kruliš O. po sporném zákroku posunul míč na Štěpána a ten pravou nohou protrhl střeleckou smůlu, zřejmě ho namotivovala kapitánská páska, protože v další šanci si pohrál se třemi obránci, ale zakončení bylo žalostné. Druhou branku tak přidal šťastnou střelou Petr Podolák, když jeho dalekonosnou střelu nedokázal gólman zkrotit a propadla mu mezi nohama. Ve druhém poločase se hosté k ničemu závažnému nedostali, domácí byli i nadále nebezpeční, ale ke změně skóre už nedošlo.

Miskovice : Močovice 2:0 (0:0) Štěpán, Podolák